Witamy w biurze ZNAWCY NIERUCHOMOŚCI

Umowa dotycząca transakcji sprzedaży czy kupna mieszkania może być największą transakcją w Twoim życiu, więc dlaczego nie zatrudnić doświadczonego pośrednika, który dobrze zna sytuację na rynku nieruchomości? 
Mamy rozległą wiedzę na temat rynku mieszkaniowego i chętnie pomożemy Ci we wszystkich kwestiach związanych z nieruchomościami. Zapewniamy kompleksową obsługę procesu sprzedaży lub najmu nieruchomości z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, które mogą mieć wpływ na przebieg transakcji.
Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie od przygotowania prezentacji nieruchomości, aż po przekazanie z niezbędnymi protokołami. Staramy się samodzielnie organizować oraz weryfikować wszystkie niezbędne dokumenty.

Wyjątkową wagę przykładamy do atrakcyjnego zaprezentowania nieruchomości z zastosowaniem wszystkich nowoczesnych narzędzi. Oferujemy profesjonalne fotografie, home staging rzeczywisty i wirtualny, wizualizacje aranżacji wnętrza czy wirtualne spacery umożliwiające zdalną prezentację dla oszczędności cennego czasu.
Rzetelnie prowadzimy negocjacje i wszelkie uzgodnienia, aby uniknąć niejasności i jakichkolwiek sporów. Nie szczędzimy czasu na przystępne wyjaśnienie wszelkich niuansów formalnych i prawnych. Organizujemy bezpieczny finał transakcji we współpracy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, posiadającymi wieloletnie doświadczenie we wszelkich aspektach funkcjonowania szeroko pojętego rynku nieruchomości. W razie bardzo skomplikowanych spraw, nawet wybiegających poza zakres rynku nieruchomości możemy zorganizować fachową pomoc prawną. Współpracujemy również ze sprawdzonymi i doświadczonymi doradcami kredytowymi, dzięki temu bezpłatnie możemy dopasować odpowiednią dla Ciebie ofertę.
Powierz przeprowadzenie transakcji profesjonalistom. Współpracując z Rzeczoznawcą majątkowym masz gwarancję, że twoją transakcją nie opiekuje się osoba przypadkowa na rynku nieruchomości. 
Pozbądź się rozterek czy cena nieruchomości jest odpowiednia, czy posiadasz wszystkie dokumenty do bezpiecznego przeprowadzenia transakcji, czy masz wiedzę, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiednio przygotować ważne dokumenty jak umowę przedwstępną, protokoły uzgodnień czy protokoły zdawczo-odbiorcze. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdego klienta.
Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rynku mieszkaniowego. Zawsze koncentrujemy się na jakości i indywidualnej obsłudze. Zaowocowało to wieloma zadowolonymi, powracającymi klientami. Ciebie również zapraszamy do kontaktu!