Aranżacja wnętrz


Nasza praca pozwala nadać każdej przestrzeni nowy wygląd, zupełnie nowe życie. Pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną przestrzeń w miejscu zamieszkania lub pracy.
Zależy nam na każdym szczególe i starannie dobieramy każdy element dekoracyjny tak, aby odzwierciedlał Twój styl i upodobania. Ważne jest również, aby zmiana była nie tylko przykuwająca uwagę, ale i funkcjonalna. Służymy radą we wszystkim, czego potrzebujesz: oświetlenie, elementy dekoracyjne i tekstylne.
Renowacja mebli, alokacja i odpowiednia kolorystyka, sprawią, że każde pomieszczenie stanie się nową scenerią. Od pierwszej chwili ściśle współpracujemy z Tobą i informujemy o każdym podejmowanym przez nas kroku. Zadbamy o wszystko a Ty obserwuj, jak pomysł staje się rzeczywistością.JAKIE SĄ ETAPY TWORZENIA ARANŻACJI?

TWOJE WYMAGANIA
Podczas wstępnej rozmowy ustalimy, czego oczekujesz od projektu i co chcesz zmienić w swoim mieszkaniu. Omówimy funkcjonalność wnętrza i styl w jakim ma być wykonana aranżacja. Przydatne będą tutaj Twoje materiały np. odręczne szkice albo zdjęcia wnętrz, które Ci się podobają. Ustalimy pełny zakres prac, jaki miałby być wykonany, zgodnie z określonym przez Ciebie budżetem.

TABLICA INSPIRACJI
Kolejny etap to stworzenie tablicy inspiracji. Jest to rodzaj prezentacji wizualnej lub „kolażu” składającego się z obrazów, zdjęć i próbek różnych materiałów, które mogą być wykorzystane w projekcie. Tablica ma być narzędziem do przekazania ogólnego pomysłu aranżacji, wstępnym pomysłem do określenia stylu w jakim ma być wykonana aranżacja.

WIZUALIZACJE 3D
Teraz pora na wykonanie fotorealistycznej wizualizacji przyszłego wnętrza i naniesienie ewentualnych poprawek, zgodnie z Twoimi uwagami.

LISTA ZAKUPÓW
Po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu otrzymasz szczegółową listę produktów wykorzystanych w projekcie z dokładnymi wycenami i adresami sklepów. Pozwala to na monitorowanie budżetu przeznaczonego na wykonanie projektu i oszczędza Twój czas, który  musiałbyś przeznaczyć na poszukiwanie wyposażenia.

NADZÓR NAD ZLECONYMI PRACAMI
Do czasu finalizacji projektu będziemy kontrolować wszystkie powierzone prace. Na każdym kroku będziemy z Tobą w stałym kontakcie.


NASZ NAJNOWSZY PROJEKT


Szczegółowe informacje dotyczące projektów znajdują się na stronie www.koloremgo.pl Właścicielem marki KOLOREM GO! jest firma Znawcy Nieruchomości.